Fietsgemeente van Vlaanderen 2013

Bloesemroute onder Sint-Truiden

Deze fietsroute situeert zich in zuidelijk Haspengouw, ten zuiden van Sint-Truiden. Deze streek leeft van de fruitteelt en dat wordt ook meteen duidelijk tijdens deze fietstocht. In dit sprookjesachtige decor fiets je langs ontelbare boomgaarden die vanaf april het landschap een witte tint geven: de beroemde bloesems in Haspengouw.

Je fietst in het glooiende landschap tussen Gingelom en Heers waar je prachtige typische Haspengouwse dorpjes ontmoet zoals Mechelen-Bovelingen, Batsheers, Gelinden, Engelmanshoven en Mielen-boven-Aalst.

Enig minpunt tijdens deze fietsroute is de afwezigheid van een terrasje om de dorst te lessen. Hiervoor zul je van de fietsroute moeten afwijken. Een gezellig alternatief is om eigen drank te voorzien en af en toe te stoppen om in een boomgaard te genieten van de mooie natuur in deze regio.
Fiets GPS kopen
Vertrek: kp 184 - Wanstraat 1 in Gingelom
Afstand: 32.1 km
Volg deze fietsknooppunten:

Kaart + hoogteprofiel

GPX

Je moet ingelogd zijn om het GPX-bestand van de Bloesemroute onder Sint-Truiden te kunnen downloaden.
Je kan hier inloggen.

Heb je nog geen account op Vlaanderen Fietsland? Registreer je hier dan gratis!

Download GPX

Foto's

Foto 1 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 2 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 3 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 4 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 5 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 6 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 7 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 8 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 9 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 10 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 11 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 12 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 13 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 14 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 15 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 16 Bloesemroute onder Sint-Truiden
Foto 17 Bloesemroute onder Sint-Truiden

Logeren in de buurt

Reacties

voornaam:
familienaam:
email:
reactie:
score:
Nog geen reacties toegevoegd! Wees de eerste...

Brochures

Deze knooppuntroute maakt gebruik van onderstaande fietskaarten. Het is interessant om deze kaarten aan te schaffen, je komt zo nog meer te weten over de omgeving. Klik op de regio's om de kaarten bij de betreffende toeristische organisaties aan te kopen:

Limburg


brochures
Webdesign Averbode
momenteel zijn er 11 bezoekers online
info@vlaanderen-fietsland.be
© 2006 - 2013 vlaanderen-fietsland.be
Volg ons via de social media:
Volg Vlaanderen Fietsland op Facebook
Volg Vlaanderen Fietsland op Twitter